Kto som?

Kto som?

Zdravím vás, vitajte na mojom blogu!

Na začiatok by som sa vám asi mala predstaviť.

Niektorí možno viete kto som, niektorí zas nie, volám sa Sisa, taktiež ma môže niekto poznať pod prezývkou odveci. Odveci je skôr prezývka, ktorú používam na internete, je to niečo ako moja „značka“, pod ktorou ma môžu ostatní rozpoznať, inak, ak by ste ma oslovovali, alebo ma náhodou niekde osobne stretli, volajte ma Sisa. Ak to niekoho zaujíma, tak pochádzam z Bratislavy, mám 21 rokov a milujem písanie dlhých slohov (haha).

A prečo som si založila blog?

Nuž, započalo to vlastne tak, že som si pred dlhšou dobou založila Ask, kde sa ma ľudia pýtali rôzne otázky, na ktoré som odpovedala. Neskôr sa z toho vyvinulo niečo ako poradňa. Začala som ostatným dávať rôzne tipy, rady a odpovede na otázky všetkého druhu, hlavne ale na také veci, ktoré by pomohli tomu druhému vedieť sa orientovať v živote, vysporiadať sa s problémami, nájsť odvahu a mať niekoho, kto bude pri ňom stáť a vždy mu pomôže a nebude ho súdiť. Viem aké je to dôležité, pretože ja som nemala vždy také šťastie, že keď som potrebovala, niekto pri mne bol, aby ma vypočul a poradil mi. Zvládnuť veci sám je niekedy zbytočne veľká námaha, lepšie je mať pri sebe človeka, ktorý vám podá pomocnú ruku. Preto som sa rozhodla, že ja budem ten človek, ktorý tu bude pre ostatných a nebude váhať, keď bude niekto stratený.

…O nejaký čas mi na Asku prichádzalo neskutočne veľa odoziev, a tak sa objavil nápad založiť si normálny blog, kde, okrem iného, budem ľuďom dávať rôzne rady a tipy do života. Možno si vravíte, že je blbosť takto ostatným radiť, keď mám ja sama len 21 rokov, ale tí, ktorí ste čítali môj Ask, viete, že za tých mojich 21 rokov som toho zažila viac ako niektorí odo mňa starší ľudia (ale na veku predsa len nezáleží, tu ide skôr o mentálnu inteligenciu). Preto si myslím, že vám mám čo poskytnúť. Okrem toho, mám tak trochu „dušu umelca“, takže blog je pre mňa cesta, ako sa môžem nejakým spôsobom kreatívne realizovať 🙂 .

Dúfam teda, že sa vám môj blog bude páčiť, prajem vám príjemné čítanie 🙂.
Ak sa ma budete chcieť niečo spýtať, napíšte mi na Asku, alebo na moju stránku na Facebooku, budem rada, ak sa mi ozvete 🙂.

Vaša Sisa.

 

Komentáre


Nesleduješ ma ešte na sociálnych sieťach?